Solingen 93

Domestic Violence and Abuse

Wtopa podczas orki – Agata krzyczała…


madman you are still laughing very funny it’s almost vertical here the child is more serious he is stupid I can’t leave here and he has left here with a tractor You are normal ? Do you know what I experienced here? was it recorded? no go get the car and take the next one I would have a heart attack you are not serious I’m not going to record with you anymore you know what I’ll tell you Dear viewers, I’m sorry that I rose so much but I am an oasis of peace only he sometimes brings me to such states I would say nervousness there will be censorship but I think you will survive what did he strain my nerves today? it is indescribable when I got angry there he will have to censor half of it cut out, censor anything because I already had a heart attack And he: this is normal to me God, normally like a child I have a heart attack here I don’t know, maybe girls have that god dear I had a problem going in there because it’s very wet my shoes were slipping he would probably only understand if something happened to me I already had such dark visions sorry for cursing me like that but sometimes it happens but uhh I have already cooled down almost normally when i see it I’m shaking but it’s not so bad Come, Agatka, you will go a little longer no why because you overdid but I always go there man, I almost got a heart attack I was fucked up when I saw it What if something happened to you? would the tractor fall over? Agatka got nervous when I left there it wasn’t so scary to me I had a problem going in there it was so wet there and you entered the tractor I always go there but with a plow I also went there recently with a plow, but now it somehow got into my ground that I couldn’t leave nothing terrible happens don’t you want to ride? no not at all What ? I can’t even drive a car you’ll still be here with me I’m still going to work, you know? for the night I know, honey he can’t get in here, it’s hard here do not swear and who says but I had a reason Marcin, I had a heart attack there I know you don’t understand it because nothing was terrible to me I don’t think you saw this tractor fall over he only stood on two wheels Marcin Please the corn will be here I had such dark scenarios I’ve already seen everything when this tractor fell over, it was upright there he is normally stupid that will be all today Agata went a bit but got scared and she didn’t want to anymore it’s still a bargain next year as I will see one more such situation I’m not going with you anymore Agata will take pills to calm down I’m still going to work at night not at night because at 16 at 16 till morning we’ll record something when Agata is calmer it will be enough thanks for watching us remember to pick it up these guys will never understand it channel subscription and not annoying their women Hello

Cesar Sullivan

100 thoughts on “Wtopa podczas orki – Agata krzyczała…

 1. Te agata z liścia mu daj ☺jak tak można… Bez obciążnika z przodu 😂
  P.S. takie pagórki to ja biere w poprzek opryskiwaczem. Marcin pewno też😇

 2. Martin. Nie strasz dziewczyny, ona się o ciebie martwi. a to będzie boją się techniki. Jest bardzo ładna i mądra. Dbaj o nią!!! Pozdrowienia z Rosji!!!

 3. No Marcin. Nie ma co śmieszkować. Agata ma rację. Mój wujek zginął w traktorze w identyczny sposób. Tylko nie miał pługa a jechał pancernym Ursusem 80.

 4. Agatka spokojnie, u nas na Słowacji pod Tatrami to takie górki są jeszcze te najmniejsze, orać na takich jest bezproblemowe, jak to jest łąka i się kosi jest dopiero zabawa 🙂

 5. Čau se zblaznila Agata 😀 😀 like se to stane přemyšlí o něčem se plete no. chděl její co by dělala. like. miluju vaší srandu koukám furt na vás. Zdravím z Česka i je krásna Agata super za to like. 🙂

 6. Każdy facet doprowadza kobiete do szału a wasza rola kobiety pyskiem do pionu ustawić głupoty faceta i tyle razy ile będzie trzeba i trzeba az dotrze do niego !

 7. i dlatego nie jestem żonaty…. ja ciągnikiem w mych pagórkach z pługiem tak orzę że ludzie na drodze stoją i se filmy nagrywają,, no już by przestali bo się tylko przez to wkurwiom….

 8. Na wstecznym by wyszedł ;)hahaha, i 20 sekund później nawrócił się i cofnął pod górkę hahahahahahhaha 🙂 Pozdro wariacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Jak taka góreczka powoduje zawał to co by to było jak byś wlazł na dach na domu piętrowym bez zabezpieczeń. Tak jak przeważnie my latamy przy kładzeniu blachy.

 10. Ale upierdliwa Kobieta tak to jest jak nie ma zajęcia a jedyne zajęcie to du…..pe zawracać innym. A tak to by się wzięła za swoje zajęcie i był by spokój . Nie zazdroszczę .

 11. А кто вам делает переводит на русский язык и вы какой стране вы живёте ?

 12. О, Агата и материться умеет. Надо было сразу задом в горку ехать. А земля не чернозём, а похоже на глину какую то, сюда удобрений надо массу сыпать.

 13. Chcesz zobaczyć idiote oto on,nie ma to dbać o sprzęt. Chciałeś zaimponować, pokazałeś jakim jesteś debilem. Nie wiem jak ta twoja kobieta chce być z Tobą.

 14. Proszę prosze od kiedy Agata się pojawiła na kanale oglądalność wzrosła 10 krotnie no ale cóż znaczy mężczyzna bez mądrej fajnej i do tego w tym przypadku takiej ładnej dziewczyny pozdrowienia!!!

 15. Keby si mal vpredu závažie a na ňom ešte sedela Agatka tak by si bol vyšiel predkom a na prvý raz. Ale to by bol potom cirkus od Agatky. Lapka pojechala. Pozdravujem vás.

 16. agata mloda niedawno mialq fizyke i jak ona sobie to wyobrazala ze plug podczepiony i co zegnie sie wcisnie w ziemie?z plugiem do przodu bezpiecznie ma o co sie oprzec zeby nie przewrucic sie do tulu.ale ona ma te policzki ale bym calowal je hehe.No chyba sie zakocham i tam pojade do nich…

 17. Что то я не понимаю, про что она рассказывает, может кто нибудь подскажет?

 18. Любителям экстримального вождения ЛАЙК!!!
  И подписка от меня)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *